Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]

Newsletter 01/2010

 

Vážení příznivci tuning srazů a automobilového sportu,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaší registraci na serveru tuning-srazy.cz a do nového roku Vám dodatečně popřáli hodně štěstí a pohody. S novým rokem jsme si pro Vás připravili a aktualizovaný kalendář tuning srazů pro sezónu 2010.

Kalendář tuning-srazy.cz byl znovu spuštěn 2. ledna po téměř roční přestávce. Již dnes máte možnost nahlédnou do rozpracovaného kalendáře a vybrat svůj tuning sraz, kterých, jak doufáme, i letos nebude zrovna málo. Informace v kalendáři budeme neustále aktualizovat podle toho, jak nám budou od pořadatelů tuning srazů přicházet nebo jak je budou organizátoři zveřejňovat na oficiálních stránkách.

Aby Vám nic neuteklo, můžete se přípojit k naší skupině na Facebooku, kde budeme také aktualizovat informace o právě probíhajících tuning srazech a průběžně doplňovat zajímavé fotografie.

Těšíme se na Vaší návštěvu, Tuning-srazy.cz

social plugin [IMG]