Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]

Vložte chybějící sraz do kalendáře

Pořádáte tuning sraz, který chybí v našem kalendáři? Jste členem tuning klubu, který pořádá klubová setkání? Dejte nám o tom vědět. Rádi veškeré informace o Vaší chystané akci zveřejníme. Informace zasílejte e-mailem společně s libovolně dlouhým popisem akce, jejím programem a fotografiemi z minulých ročníků, jsou-li k dispozici.

V případě, že byste chěli umístit svůj sraz na titulní stranu tohoto webu do sekce DOPORUČUJEME, prosím kontaktujte nás. Rádi Vám sdělíme podmínky pro umístění.

Vystavte své fotografie v naší galerii

Vlastníte fotografie z tuning srazu, který není v naší galerii? Chcete zde vystavit své fotografie? Je to velmi jednoduché. Stačí zaslat Vaše forografie e-mailem do naší schránky info@tuning-srazy.cz s krátkým popisem srazu, místem a datem konání. Pro ty zručnější můžeme poskytnout i FTP připojení do naší galerie pro rychlejší upload fotografií.

Nabídněte své služby pořadatelům

Umíte udělat pořádnou show, která na by tuning srazu neměla chybět? Vlastní exklusivní upravený automobil a chcete se stát hostem některého tuning srazu? Ať už máte začínající rockovou kapelu, jste kaskadérem nebo umíte s autem či motorkou něco nad čím se tají dech, dejte o sobě vědět. Náš server navštěvují mj. i pořadatelé tuning srazů, kteří se Vašimi výkony zcela jistě nechají rádi inspirovat.

Kontaktní údaje

e-mail: info@tuning-srazy.cz

social plugin [IMG]