Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]

Přátelské kabrio setkání u Žraloka

15.08. - 17.08. 2014 | Běliska | Plumlov
GPS souřadnice: 49.460968,17.011148
49°27'39.4848'', 17°0'40.1328''

Název srazu

Přátelské kabrio setkání u Žraloka

Pořadatel srazu Přátelské kabrio setkání u Žraloka:

http://www.kabriolety.com/

Kdy a kde

15.08. až 17.08 2014
Běliska - Plumlov

GPS: 49.460968,17.011148 (49°27'39.4848'', 17°0'40.1328'')

Česká republika

Info pořadatele Přátelské kabrio setkání u Žraloka

- Takže milí přátelé Kabrioleťáci, od 15.-17.8.2014 máte doufám už všichni zamluvené volno a v navigacích zadaný Autocamp Žralok :-)

- Začneme tím že tato akce není brána jako úplný sraz, ale letos, jelikož to bude poprvé na tomto místě,bude záležet jen na Vás samotných jestli to bude první z éry nových pohodových srazů nebo to bude první a zároveň poslední párty u Žraloka.. proto tedy bude tato akce letos brána jako přátelské setkání….ukradneme tedy hlášku Igorka : Kdo Chce Ať Přijede :)

- Tak, tedy nějaké info:

- V Kempu je 28 chatiček pro 2,4 a 10 osob(více info o chatičkách cenách apod. níže v odkazu na kemp) které si každý sám zamluví na tel. čísle také níže v odkazu. Zamlouvejte včas s uvedením účasti na kabrio setkání - majitel už bude vědět jak s Vámi naložit :-). Karavany zde mají několik přípojek takže také bez problému pro Vás co byste měli zájem dojet s karavanem. Pro Stany je tu asi ar krásné louky takže máte možnost velikého výběru právě ideálního místa pro Vás.. :-) A na závěr pro ty kteří jsou nad míru zhýčkaní, pět minutek procházkou od kempu se nachází Penzion VE MLÝNĚ tel. 606 144 686. (viz odkaz níže) takže to asi vše k ubytování,veškeré detaily najdete v odkazech na konci článku.

- Přímo v kempu je hospůdka s jednoduchým občerstvením jako je např. bramborák klobásky,hranolky apod. po celý den. Snídaně v jednoduchém podání je samozřejmostí.. Co se pití týká Pan hospodský tam s námi prý bude dokud budeme pít,takže paráda :-) Výběr z piv je rozmanitý-běžně se tu točí 4 druhy piv + v sezonu jsou připojena dvě další, z místního pivovaru,má to letos být borůvkové a druhé se co 14 dní mění takže to bude překvapení z místního pivovárku pro nás..
- V jednání je také hudba na sobotní večer, zatím to vypadá tak že to bude živá kapela.. Jinak co se jídla týká v 5km vzdálené vedlejší vesnici Mostkovice je vyhlášené venkovní sezení Koliba U Čápa s grilovanými specialitkami pro náročnější z nás :-) otevřeno od 17:00 do 00:00
- A celkově v okruhu do 5ti km od kempu je asi 10 dalších různých pohostinství restaurací apod. takže výběr rozmanitý záleží na každém..

- Pro spestření se zde v sobotu koná 2.ročník Plumlovmanu. Je to místní akce se závodníky kteří od rána soutěží v běhu, plavání a jízdě na kolech.Po obědě mají vyhlášení vítězů a ukončení akce.. takže bude alespoň na co koukat..

- Součástí kempu je i letos (právě momentálně) renovované dětské hřiště. Také je možnost zapůjčení lodiček a šlapadel. A když by jsme si chtěli protáhnout kosti je k dispozici i hřiště na plážový volejbal.

- Také při větším zájmu z naší strany ( cca 15osob) je domluvena možnost sobotní prohlídky Plumlovského zámku za poplatek 60kč..více info dole v odkazu vše je na domluvě takže kdo bude mít zájem bylo by fajn dát vědět dopředu ;)

- A takový poslední bonbonek když by byl zájem.. kromě možnosti hezké procházky po nedaleké (cca 3km) loni zrenovované hrázi Plumlovské přehrady, se hned v její blízkosti nachází letní kino, bližší info zjistíme a dodáme bohužel je ještě moc brzy a majitelé nevědí přesné promítací hodiny.
- Domýšlíme také trasu nějaké rozumné spanilé jízdy.. takže o té bude více info také později, popřípadě kdyžby měl někdo z místních nějaký nápad tak uvítáme návrhy :)

- Budeme se těšit na Vaši účast a považujeme to jako start nové fajnové éry Kabrio srazů na Moravě.. takže střechu dolů a v srpnu zdar.

Mapa Přátelské kabrio setkání u Žraloka

Autodíly Mjauto banner [img]

Počasí v nejbližších dnech:

Jste zvědaví, jak bude o víkendu? Počasí na šest kalendářních dnů Vám přináší In-počasí.
Buďte první a vložte svůj komentář k tuning srazu.

hledání "Přátelské kabrio setkání u Žraloka"

Pokud zde nejsou fotografie z tohoto srazu a máte nějaké, můžete nám je poslat. Rádi je zde zveřejníme! tlačítko Nahraj fotky do galerie [obrázek]


Autodíly Mjauto banner [img]
social plugin [IMG]