Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]
Tuning Party Open 2010

Tuning Party Open 2010

17. dubna 2010 | garáže Kongresového centra | Praha | www.t-party.cz
GPS souřadnice: 50°3'44.9"N; 14°25'47.5"E

Oficiální report ze srazu Nexus Multimedia s.r.o.:

Očekávaná akce Tuning Party Open, která se konala v sobotu 17. dubna 2010 v garážích
Kongresového centra, nedopadla podle podle představ organizátorů ani vystavovatelů aut.
Přestože ze strany organizátora akce bylo vyvinuto maximální úsilí na přípravu akce i její propagaci, o velké návštěvnosti výstavy se bohužel mluvit nedá.

Na akci se sešly jedinečné kousky jak tuningových, tak i amerických a sportovních aut. Došlo i na několik premiér – mezi největší novinkou byly představení Swedakova Peugotu 306 ve stylu Army Pub, Ginova Audi TT, stříbrná Fabie Davida Čermáka a řada dalších.

Na akci se předvedly i zajímavé kousky Mustang Riders Club – zajímavý byl speciál na Drag Racing Mustang Mach 1 osazen motorem 351 V8, Shelby Mustang GT500E z filmu 60 sekund nebo nové Camaro SS.

Na akci předvedla své kousky i autopůjčovna luxusních vozů společnost Dream-Cars.cz, která předvedla Ford Focus RS, Ferrari 360 Modena nebo Audi R8.

Přestože garáže Kongresového centra byly zaplněné opravdu zajímavými kousky, svůj zájem veřejnosti si bohužel výstava nenašla. Těžko soudit, zda svůj díl sehrálo pro Pražáky dobré počasí a vyrazili na víkendovou chatu nebo polské dny smutku. Propagace akce byla na velmi dobré úrovni – přes rádiovou po televizní kampaň, články, inzerce a tak dále… prostě první ročník akce nedopadl ke spokojenosti snad nikoho.

Přes rozpaky z výsledku akce jsme však myšlenky na opakování akce zcela nezatratili. Věříme, že koncept podobné akce – výstavy špičkových aut spojenou s DJ´s a modelkami a párty, může být zajímavé. Už v tuto chvíli ale víme, že bude stát ještě mnoho úsilí přesvědčit veřejnost a překonat počáteční nedůvěřivost k podobné akci.

Tímto ještě jednou děkujeme všem majitelům aut i partnerům akce, že s námi do Tuning Party Open šli a dali nám svou důvěru, čas i energii. Děkujeme také za významnou pomoc organizátorům Tuning Cup, zejména Alešovi Darebníkovi a všem členům produkčního týmu, kteří akci připravili. A tímto náš dík samozřejmě patří i mediálním partnerům akce.

Staňte se fanouškem Tuning Party Open 2010 na Facebooku
Připojte se k události Tuning Party Open 2010 na Facebooku

Tuning Party Open 2010 je první akcí svého druhu – jedná se o exkluzivní výstavu tuningových a sportovních aut spojenou s doprovodným programem a především párty s nejlepšími DJ´s v Praze. Na akci nebude nouze ani o sexy dívky – organizátor představí nejkrásnějších 20 dívek v ČR, které budou návštěvníky provázet celým dnem – chybět mezi nimi nebudou ani vítězky soutěží Miss nebo dívky z titulní stránky časopisu Maxim.

První ročník Tuning Party Open se bude konat v sobotu 17. dubna 2010 v pražském Óčko Music Clubu a v přilehlých garážích Kongresového centra. Akce je koncipována jako výstava, která bude během odpoledních hodin otevřena pro širokou veřejnost. Večer na ni naváže oficiální after párty v klubu Óčko, kde vystoupí DJ Black Jesus, DJ Friky a DJ Brady.

Kromě účastníků soutěže Tuning Cup, mezi nimiž nechybí ani vítězové některých kategorií, se na výstavě představí i sportovní auta, legendární ameriky nebo originální kousky z dílen soukromých sběratelů.

Pro velký zájem majitelů tuningových aut i veřejnosti byla výstava rozšířena i mimo prostory podzemních garáží, a to na venkovní parkoviště u Kongresového centra.

Začátek akce
16:00 – 23:00 Výstava tuningových a sportovních aut, DJ, sexy hostesky v garážích Kongr. centra
21:00 – After párty Tuning Party Open 2010, Óčko Music Club

Program párty
- Paparazzi Racing fashion show
- Sexy tanečnice v policejních kostýmech
- Havana Chill-Out
- Shisha Bar
- Akční drinky za skvělé ceny

SOUTĚŽ o zapůjčení Porsche od autopůjčovny snů DREAM-CARS!

PŘEDPOREJ NA TICKETPRO.CZ – 200,- Kč
VSTUPNÉ NA MÍSTĚ – 250,- Kč
VSTUP POUZE NA VÝSTAVU (16 – 19 hod) – 100,- Kč

Tuning Party Open 2010


Autodíly Mjauto banner [img]

Počasí v nejbližších dnech:

Jste zvědaví, jak bude o víkendu? Počasí na šest kalendářních dnů Vám přináší In-počasí.
  1. Budu v Kopřivnici, ale doufám, že sem dáte fotky – rád se podívám a pojedu příště.

hledání "Tuning Party Open 2010"

Pokud zde nejsou fotografie z tohoto srazu a máte nějaké, můžete nám je poslat. Rádi je zde zveřejníme! tlačítko Nahraj fotky do galerie [obrázek]


Autodíly Mjauto banner [img]
social plugin [IMG]