Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]
11. Sraz SkodaHome.cz

11. Sraz SkodaHome.cz

8. - 10. října 2010 | TRIOCAMP | Praha 8 – Dolní Chabry | www.skodahome.cz
GPS souřadnice: 50°9'11.12"N; 14°26'59.65"E

Podzimní setkání se vyznačuje hlavně pohodovým pokecem a malou orientační soutěží, kde letos bude opět oceněno prvních 10 posádek. Zároveň prvních 77 účastníků bude oceněno pamětní plaketou. Tím, že se nám povedlo 11. sraz SKODAHOME.cz posunout o proti loňsku o tři týdny, věříme i v teplejší počasí, které slibuje dlouhodobá předpověd.

Pátek 08.10.2010
Na sraz můžete přijet již v pátek, kdy se většinou objevují hlavně skalní přiznivci. Kemp je pro účastníky otevřen od 15.00 hodin. Večer bude následovat volná zábava plná pokecu nejen o Škodovkách :-)

Sobota 09.10.2010
Kemp pro příjezd účastníků je otevřen od 8 hodin. Tentokrát nikdo auta hodnotit nebude, ale prvních 77 účastníků dostane pamětní plaketu.

Ve 12,00 hodin bude odstartována jednoetapová soutěž „ŠKODA TOUR“ dle šipkového itineráře. Auta budou vpouštěna na první úkol v minutových intervalech a trasa povede po nové silnici přes Zdiby a Klecany.
- 10 pohárů Škoda tour
- 10 diplomů pro prvních deset

Na 15,00 hodinu je plánováno předání pohárů, plaket a diplomů.
Večer bude opět následovat volná zábava plná pokecu nejen o Škodovkách :)

Neděle 10.10.2010
Po probuzení, snídani a vystřízlivění prosíme účastníky, aby do 12.00 opustili kemp, pokud se předem nedohodnou na pozdějším odjezdu s majiteli kempu.

11. Sraz SkodaHome.cz


Autodíly Mjauto banner [img]

Počasí v nejbližších dnech:

Jste zvědaví, jak bude o víkendu? Počasí na šest kalendářních dnů Vám přináší In-počasí.
Buďte první a vložte svůj komentář k tuning srazu.

Komentáře jsou vypnuty

hledání "11. Sraz SkodaHome.cz"

Pokud zde nejsou fotografie z tohoto srazu a máte nějaké, můžete nám je poslat. Rádi je zde zveřejníme! tlačítko Nahraj fotky do galerie [obrázek]


Autodíly Mjauto banner [img]
social plugin [IMG]