Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]
11. sraz SEAT KLUBU ČR

11. sraz SEAT KLUBU ČR

28. – 30. května 2010 | kemp Velkopařezitý | Řásná u Telče | www.seat-klub.cz
GPS souřadnice: 49°13'43.251"N, 15°23'5.419"E

Pátek 28.5.2010:

Od dopoledne nájezd účastníků + ubytování. Přibližně v 15.00 hod. bude zamluvena hromadná prohlídka hradu ROŠTEJN. Přesný čas bude ještě doplněn. Večer volná zábava – bude otevřena místní hospůdka.

Sobota 29.5.2010:

9.00 – 12.30 – Příjezd a přihlášení účastníků do soutěží – auta budou rozestavěna po parkovací ploše dle soutěžních kategorií (viz níže) Po celé dopoledne bude možné představení sebe a svých vozů do mikrofonu za doprovodu hudby s moderátory Honisem a Cuprem na vyhrazeném místě Po celé dopoledne bude také možno hlasovat o nejlepší vozy v daných kategoriích. Vyhlášení výsledků proběhné v pozdních odpoledních hodinách. Oproti minulým srazům bude v každé kategorii vyhlášeno tzv. TOP 4, tzn. 4 auta s nejvyšším počtem hlasů – nikoliv první, druhé a třetí místo.

Důležitá část srazu bude kolem oběda – cca 13:00 – kdy bychom svolali členskou schůzi členu SEAT KLUBu ČR o.s. a projednali pár věci souvisejících s chodem klubu.
Večer opět volná zábava – grilování, popíjení, apod…

Show and shine – volba nejhezčích vozů srazu v kategoriích:
- Ibiza/Cordoba do 2002
- Ibiza/cordoba 6L+6J
- Toledo 1M+1L
- Leon 1M
- Modely 1P+5P + Alhambra
- non SEAT – auta účastníků srazu (např. bývalých členu, kteří již nemají SEAT a nebo návštěvníků, apod.)

THE BEST OF THE BEST
– bude vyhlášeno vozidlo s nejvetším počtem hlasů – na hlasovacím lístku bude mít samostatnou kolonku. Volba SHOW and SHINE bude probíhat formou vhazování lístečků do volebních uren!

Program pro děti
Pro děti zde bude připraven skákací hrad. Jsou v jednání další atrakce a užitečné (poučné) programy, které by vás mohly zabavit, některé i navnadit přijet.

Neděle 30.5.2010:

Volný program, odjezd účastníků

Mazda sraz 2010


Autodíly Mjauto banner [img]

Počasí v nejbližších dnech:

Jste zvědaví, jak bude o víkendu? Počasí na šest kalendářních dnů Vám přináší In-počasí.
Buďte první a vložte svůj komentář k tuning srazu.

Komentáře jsou vypnuty

hledání "11. sraz SEAT KLUBU ČR"

Pokud zde nejsou fotografie z tohoto srazu a máte nějaké, můžete nám je poslat. Rádi je zde zveřejníme! tlačítko Nahraj fotky do galerie [obrázek]


Autodíly Mjauto banner [img]
social plugin [IMG]