Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]
VIII. Tuning, Styling & Hi-fi sraz Plasy

VIII. Tuning, Styling & Hi-fi sraz Plasy

21. června 2008 | letiště Plasy u Plzně | Plzeň – Sever | www.bravetuning.cz
GPS souřadnice: 49°55'12.93"N, 13°22'37.02"E

Milé tunerky, milí tuneři

Jsou dva měsíce po svátcích, počasí je takové nějaké „ani ryba ani rak“ a já opět usedám k počítači, abych sesmolil pár řádků. Vynechám obvyklé láteření na počasí a to, že kdo investoval do zimního obutí, tak prohloupil (samozřejmě si dělám srandu). :o ) Spíše se hned přesunu k tomu, co Vás zajímá nejvíce a sice, informace o tuningových srazech v Plasích.

Čeká nás pár novinek, ale vše popořádku! Nejprve si připomeneme termíny letošních srazů, pořádaných naším klubem. Takže dámy a pánové, tužky a kalendáře do ruky a zapište si!

A teď k novinkám, které nás letos čekají. Jako první a zásadní je změna systému hodnocení.

Jak jste jistě zaregistrovali, celé předvádění vozů je uspořádáno do několika částí proložených přestávkami. Tento model má své pro a proti a na to proti se teď soustředíme. Někdo své auto představuje delší čas, někdo jen heslovitě pár vteřin. Čas se velice rychle vyčerpává a v době přestávek se hromadí auta před tribunou a na příjezdové cestě. K tomu, aby se stačila představit všechna vozidla je pak zapotřebí, aby se porota vypravila do fronty a auta ohodnocovala bez toho, aniž by je majitelé představili i návštěvníkům. V důsledku si může někdo myslet, že vítězné auto na „plachtě“ vůbec nebylo a že v porotě funguje „kamarádčoft“.

Tomu se chceme vyhnout! Na příště se tedy pojede podle nového modelu. Chceme, aby se tím celá soutěž stala víc přehlednou a transparentní.

Představovat se bude NONSTOP v průběhu celé akce. Tedy abych to upřesnil: začátek představování vozidel jsme určili na dobu od 9.30 do 16.30 hod. Pokud bude větší účast aut, tak maximálně do 17.00 hod. Na postu moderátora se budu střídat já s Vildou (Roťákem) a to vždy po hodině. Tuto zprávu uvítaly hlavně moje plotýnky! :o ), protože ty dostaly vždycky opravdu záběr! Kdo se 16.30 respektive do 17.00 na plachtě neukáže, má smůlu a soutěže se neúčastní!!

Jako další věc na pořadu je tolik diskutovaný Klubový pohár. Abych pravdu řekl, docela mě štvalo to, že se pokaždé vedly různé řeči a přemýšleli jsme i o tom, že tuto kategorii zrušíme. Nicméně si myslím, že by to byla škoda a tak jsme společně vymysleli nová pevná pravidla.

a) Registrace bude probíhat do 13.00 na místě k tomu určeném.
b) Každý, kdo se bude registrovat za ten který klub, bude muset nahlásit jméno a k jakému klubu se hlásí.
c) Bude muset předložit TP, že opravdu vlastní to auto, za které je v klubu.
d) Všichni registrovaní členové přihlášených klubů budou muset bezpodmínečně zůstat až do vyhlášení výsledků na místě akce!

Při nedodržení těchto pravidel bude celý klub diskvalifikován. Pravidla jsou tvrdá, to víme, nicméně i kritika byla tvrdá na nás a tak má každý klub, či jeho člen, dostatek času si rozmyslet, jestli je schopen tyto pravidla dodržet. V reálu to bude vypadat, že i když klub x bude mít 100 členů, ale poruší výše jmenovaná pravidla, pohár dostane klub y, i když má přítomných třeba jen 10 členů. Věřím, že nás chápete a podle toho se zařídíte.

Kategorie zůstávají tak, jak tomu bylo loni. Poháry, vzhledem situaci, která nastala loni na podzim, objednáváme v horizontu příštích 14-ti dnů, abychom je měli v předstihu a jejich fotky mohli umístnit na našem webu. Soutěž o nej Hi-Fi se snažíme ještě nějak doladit. DB Drag i EMMA mají bohužel v tomto termínu jiné akce už nasmlouvané dopředu a tak budeme muset laborovat a vymyslet svojí vlastní. :o ) No snad budete spokojení. Ani v této kategorii nebudou chybět poháry!

Opět nás čeká bohatá tombola, atraktivní poháry viz. loňské letní Plasy, stánky s doplňky, bohaté občerstvení, noční tuning a ohňostroj.

Rád bych zdůraznil, že každý tuner je povinen dodržovat maximální rychlost 15 km/h a to v celém areálu letiště!!! Dále je jeho povinností poslouchat pokynů pořadatelů a dodržovat všechna bezpečnostní opatření!

Tímto se s Vámi loučím a těším se na viděnou v Plasích. Za tým Bravetuning, Frančesko :-)


Autodíly Mjauto banner [img]

Počasí v nejbližších dnech:

Jste zvědaví, jak bude o víkendu? Počasí na šest kalendářních dnů Vám přináší In-počasí.
  1. Je to hezky sraz ..ale me osobne tam chybi ten duch vice denní akce a trocha zabavy ve smyslu gumovaní a sprintů..jinak pohodovej sraz muzu doporucit

  2. Jen bych rád podotkl že gumovaní i sprinty se na travnaté ploše pořádají velmy obtížne, 4 OndraMarkow: opravdu si na tom srazu nekdy byl???

  3. Já tam byl a několikrát..Moc se mi tam líbylo..můžu jen doporučit..Mám v oblibě OPEL KADETT.Rad se podinám i na jiné značky…aut.Fakt hustej program..

  4. Komentáře jsou vypnuty, akce již byla ukončena.

hledání "VIII. Tuning, Styling & Hi-fi sraz Plasy"

Pokud zde nejsou fotografie z tohoto srazu a máte nějaké, můžete nám je poslat. Rádi je zde zveřejníme! tlačítko Nahraj fotky do galerie [obrázek]


Autodíly Mjauto banner [img]
social plugin [IMG]