Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]
Tuning XCars Meeting 11.

Tuning XCars Meeting 11.

2. - 4. května 2008 | autokemp Rozkoš | Česká Skalice | www.tuningrozkos.cz
GPS souřadnice: 50°23'56.307"N, 16°3'46.75"E

Recenze srazu [6. května 2008]
napsal SteveDark, foto SteveDark

Čau Tunerstvo

Tak nám proběhl další srázek Tuning XCars Meeting s pořadovým číslem 11., který se konal 2. – 4. května 2008 na břehu přehrady Rozkoš. Celá akce probíhala v autocampu tudíž byla velmi schopně zajištěna jak, sociálním zařízením tak občerstvením.

Probíhal i obligátní prodej autodoplňků. Všude spousta lidiček auťáků no jedním slovem pohodička. Objevila se i nová auta respektive nově zabudované zástavby a musím říci, že bylo co poslouchat. Počasí ušlo i když z rána to vypadalo na pěkný mazec, nic méně odpoledne to bylo na plavky. Grilovalo se popíjelo ,soutěžilo ale hlavně výměna zkušeností a nápadů prostě trochu jiný srázek než je v kraji zvykem i když Mimoň je Mimoň (Mimoňské Války), které patrně letos přece jenom budou. Ale vraťme se zpátky ke srazu, který byl zároveň klubovým srazem Fiat Punto a tak bylo všude dost přePuntováno. Hodnoceno bylo každé auto, které stálo na tuning place ovšem nejlepší mazec je soutěž o nejhlasitější výfuk.

Jak jsem už někdy řekl i menší srazy mají co říci a hlavně je na nich spousta srandy a pohodičky. Mějte se, jak chcete a nedrážděte policajty. Už tak je dost ser…

SteveDark

–––––––––––––––––––––––––––

Pohodový srázek na travnatém břehu přehrady u České Skalice, v areálu krásného autokempu Rozkoš, který je plně vybaven stánky s občerstvením, chatkami, minigolfem, dětským koutkem a kompletním sociálním zařízením se sprchami.

Sraz pořádá jako již deset předchozích podniků TUNING XCARS a nejedná se o žádnou komerční akci, ale o opravu pohodový sraz. Proto nečekejte žádné atrakce či show. Odpočinete si i od smradu z pálení gum a od hluku ze sprintů. Za to bude opět po celý víkend pořádná nálož Zábavy, Pohody a Hudby. Tuning soutěží se účasní každé auto a to ve více jak 10-ti kategoriích a bez nutnosti registrací.

Probíhat bude měření hlasitosti výfuků, volbu nejlepší tuning v kategoriích: Škoda (golden, oldies , modern scene), Volkswagen, Ostatní německé značky, Ostatní značky, dále ještě Best audio design, Best interior, Best body colour, Best engine, Best chassis & wheels. A během večerní party nejlepší osvětlení vozů.

Možnost přenocování v areálu autocampu od pátku až neděle a to ve vlastních stanech hned u aut a nebo v chatkách – více na našem webu www.tuningrozkos.cz.

Program srazu:
Pátek
17:00 – 19:00 příjezd účastníků
19:00 – 08:00 příjezd možný ale nutno složit vraznou zálohu 500,- Kč na ubytování
20:30 – 21:00 soutěž o nej osvětlení vozu (vyhlášení proběhe v sobotu)
21:00 -> Filmový večírek – promítání vlastních filmečků
02:00 – 07:00 noční klid

Sobota
08:00 příjezd účastníků
08:00 -> volná zábava, grilování, soutěže
13:30 měření hlučnosti výfuků
14:00 – 16:30 porota bude hodnotit vozy do soutěží
16:30 – 17:30 vyhlášení výsledků
17:30 -> volná zábava, grilování, soutěže
19:00 oficiální ukončení srazu

Vstupné:
osoba – pěší 30,- Kč (děti do 10-ti let, důchodci od 60-ti let a držitelé průkazů ZTP, vstup zdarma)
vjezd na den 150,- Kč (auto vč. řidiče a 1 spolujezdce)
každá další osoba ve vozidle 30,- Kč
vjezd na den a noc (stanová plocha) 250,- Kč (auto vč. řidiče a 1 spolujezdce s přenocováním)


Autodíly Mjauto banner [img]

Počasí v nejbližších dnech:

Jste zvědaví, jak bude o víkendu? Počasí na šest kalendářních dnů Vám přináší In-počasí.
  1. doporucuju je to fakt pohoda

  2. Fakt mrtě pohodovej srázek… Jen doporučuju

  3. Komentáře jsou vypnuty, akce již byla ukončena.

hledání "Tuning XCars Meeting 11."

Pokud zde nejsou fotografie z tohoto srazu a máte nějaké, můžete nám je poslat. Rádi je zde zveřejníme! tlačítko Nahraj fotky do galerie [obrázek]


Autodíly Mjauto banner [img]
social plugin [IMG]