Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]
Tuňák II.

Tuňák II.

20. - 22. června 2008 | KS Bůrovce | Topolná u Zlína | www.bauer-reklama.info/tunak2/
GPS souřadnice: 49°7'46.57"N, 17°32'11.48"E

Po loňském vydařeném tuning srazu TUŇÁK 007, se pomalu blíží jeho pokračování pod názvem TUŇÁK II. Sraz se bude konat ve dnech 20. – 22. června opět v krásném prostředí Kulturního střediska Bůrovce v těsné blízkosti obce Topolná na Zlínsku.

Letošní TUŇÁK II otevře vstupní bránu již v pátek v 16. hodin a má pro vás připraven bohatý kulturní program. V pátek potěšíme milovníky dance music. V programu Taneční liga párty rozdáme CD s aktuální taneční hudbou za více jak 30.000 Kč, které přiveze z hudebního vydavatelství POPRON TRAXX DJ Franta Babka. Spolu s ním vás celý večer bude bavit také DJ MEYW.

Hlavním dnem tuning srazu TUŇÁK II bude sobota, kterou zahájíme v 10.00 hodin. Po celý den vám bude hrát a bavit vás Dan Gregůrek z KISS Publikum, který bude dělat živé vstupy do již zmíněného rádia. Oproti minulému ročníku bude více soutěží, jak pro tunery, tak pro širokou veřejnost, která tuto ojedinělou akci v kraji Uherského Hradiště navštíví. Mohou zkusit odvahu na elektronickém býkovi, sílu v siláckých soutěžích, ale také mozkové závity ve vědomostních soutěžích. Nebude chybět ani bohaté občerstvení – nealko, pivko, speciality z grilu, křupavá pizza přímo z pece, nebo také nový nápoj Coca Cola ZERO, který je bez cukru, ale má vynikající chuť. Po celý den bude probíhat HAIR SHOW – nechte si zadarmo změnit image!

Celý den proběhne soutěž Best Styling, tedy nejlepší úprava vozu. Soutěž je rozdělena do kategorií Škoda, Evropské vozy, Asijské vozy a Best of best. Tato soutěž je hodnocená organizátory srazu. Po obědě bude následovat menší projížďka po okolí, během kterého čeká na účastníky jízdy překvapení od generálního sponzora Coca Cola.

Po příjezdu, dokud jsou ještě motory žhavé, změříme v soutěži ROCKET hluk výfuku a sílu audio souprav. Hluk bude měřen digitálním hlukoměrem organizátory akce. Než vyhodnotíme tuto soutěžní disciplínu zahraje rocková skupina NEUTRAL, která bude hrát na domácí půdě, jelikož pochází z Topolné. Pak bude následovat první předání cen tuning srazu TUŇÁK II. Předáme ceny v sotěžích Best Styling a Rocket. Výherci si odnesou pohár, diplom a věcné dary od sponzorů akce. Vítězům zahraje skupina NEUTRAL ve svém druhém vstupu.

To už se přehoupneme do večerního programu, kdy nám zahraje další skupina sobotního dne, uherskohradišťská HYSTERIA, která nám představí skladby vlastní tvorby. Po jejím prvním hudebním vstupu zahájíme soutěž BEST LIGHTING, tedy nejhezčí osvětlení vozu. Sotěžit můžete v kategoriích exteriér a interiér. Krásu osvětlení budou hodnotit opět pořadatelé akce. Než vyhodnotíme tuto soutěž, čeká na vás vystoupení FIRE SHOW, tedy ohromující kouzla a čáry s ohněm.

Jako hlavní skupina večerního programu zahraje skupina NERAKAIN, revival skupiny ARAKAIN.

Po jejím prvním vstupu vyhlásíme vítěze soutěže BEST LIGHTNING obou kategorií, kteří taktéž dostanou pohár, diplom a věcné ceny. Všem vítězům zahraje ve svém druhém vstupu skupina NERAKAIN.

To už se pomalu dostaneme k půlnoci, kde nás čeká PŘEKVAPENÍ. Jaké? To se nechte překvapit! Poté se rozjede ROCKOTÉKA, uvede DJ MEYW, která bude trvat do pozdních nočních hodin.

PÁTEK
16.00 Otevření areálu
18.00 Zahájení tuning srazu Tuňák II
20.00 TANEČNÍ LIGA PÁRTY
- rozdáme CD za více než 30.000 Kč
- hraje DJ z hudebního vydavatelství POPRON TRAXX
- DJ FRANTA BABKA + DJ MEYW
03.00 Noční klídek

SOBOTA
10.00 Zahájení hlavního dne tuning srazu Tuňák II
12.00 Polední pauza
14.00 Spanilá jízda okolím
16.00 RACKET – tuningová soutěž o nejhlučnější výfuk a audio
17.00 NEUTRAL – koncert skupiny
18.00 Vyhlášení výsledků tuning soutěže – RACKET
18.00 Vyhlášení výsledků tuning soutěže – STYLING
19.00 NEUTRAL
20.30 HYSTERIA – koncert rockové skupiny
21.30 Tuning soutěž LIGHTING – osvětlení exteriéru a interiéru vozů
21.45 FIRE SHOW – působivé vystoupení s ohňovými efekty
22.00 ARAKAIN rev. – skladby od skupiny Arakain v podání revivalu NERAKAIN
22.30 Vyhlášení výsledků tuning soutěže LIGHTING
23.00 ARAKAIN rev. – skladby od skupiny Arakain v podání revivalu NERAKAIN
00.00 Půlnoční překvapení
00.30 ROCKOTÉKA
03.00 Noční klídek

VSTUP A VJEZD V PÁTEK
vjezd auto – 150,- Kč
vstup za osobu – 50,- Kč
děti do 10-ti let, důchodci od 60-ti let a držitelé průkazů ZTP – vstup zdarma

VSTUP A VJEZD V SOBOTA
vjezd auto – 150,- Kč
vstup za osobu – do 18. hodiny – 20,- Kč
vstup za osobu – po 18. hodině (večerní program) – 70,- Kč
děti do 10-ti let, důchodci od 60-ti let a držitelé průkazů ZTP – vstup zdarma

ZVÝHODNĚNÝ VSTUP A VJEZD – CELÝ VÍKEND
vjezd auto – 150,- Kč
vstup za osobu – celý víkend – 100,- Kč
děti do 10-ti let, důchodci od 60-ti let a držitelé průkazů ZTP – vstup zdarma

Autodíly Mjauto banner [img]

Počasí v nejbližších dnech:

Jste zvědaví, jak bude o víkendu? Počasí na šest kalendářních dnů Vám přináší In-počasí.
 1. tak ja se tam urco v sobotu protahnu

 2. Docela fklidu…Na pobavení byl elektricky byk super!!I nejakej ten poharek spadl do meho kadettka..A to za seriovy vyfuk:) Jen mě hrozně mrzí ta vizitka(nalepka)…A zpusob měření volume hudby byl poněkud zaostaly(použito bylo obyc CD z tuning casopisu)..Jinak celkovy dojem…na pobaveni hezký weeken

 3. Skutečně pohodový sraz. Myslím, že se podařil i doprovodný program včetně spanilé jízdy okolím. Pohár se ke mě taky snesl…dokonce ten „nej“ takže ještě jednou děkuju a přeju do dalších let, ať se daří minimálně tak, jak letos…:o)

 4. Zdravim,tenhle tunak se docela vydaril.Jen to melo hacek….cekal bych ze to bude o tuningu a ne o rockovem festivalu…nevim no timhle se to pokazilo..jinak hodnoceni vozu bylo ponekud podivne…nerikam nic…me vozidlo nebylo nijak ukazkove.Momentalne je ve vyvoji ale loni jsem si ukousl taky kousek poharu s jinym vozem…..o ceny me nejde ale jde o to ze by lidi co to ocenuji meli bejt trochu objektivni.)auta tam byli hezke ale aby vyhral best of skoda R. no hezka byla ale na viteze…..nevim nevim..bylo tam dosti dosti hezcich vozu..a zklamalo me hodne mereni…ponekud zajimave misto s felicii kombi se zakladnima reprakama.)samo ze to byl clovek z poradajicich.)jinak seslost byla kvalitni zabava dobra a pocasi taky.)))jen rikam nekery veci byli nevychytany.)skoda

 5. Pepek S.C. každopádně zajímavý názor, ale jestli si někdo myslí, že tuning je jen o nových nebo relativně nových autech, o tom jak budou nachipované, na kolik % budou mít zatónované okna, jak velký rachot půjde z univerzálního výfuku nebo reproduktorů, jestli budou čiré světlomety, xenony či bi-xenony, jestli zvoli pneu o rozměru 245 nebo 265, kolik bude samolepek rychle a zběsile, tak tohle mi příjde jako dost zkreslený pojem o tuningu.
  To co se komu líbí je dost relativní a pokud jsi zmiňoval jak mohla vyhrát škoda R, tak si nejsem jist, zda vůbec víš jak to auto v základu vypadá. Na druhou stranu mě ale těší, že Ti na oko příšla jako „vcelku nezajímavá“ a málo úravená. O to jsem se právě snažil. Celek tvoří detaily a těch sis zřejmě nevšiml. Ale nikomu nechci nutit svůj názor a co se komu líbí je jen a pouze jeho věc.

 6. Zdarec, tento srázek byl vydařený, zábava,doprovodný program prostě super. Co se týče měření audia nelze očekávat,že bude tak vychytané jako na DB dragu na větších akcích…to snad každý pochopí proč.
  Hodnocení v soutěžích krásy nebudu komentovat každému se líbí něco jiného a každý by taky chtěl pohár. Já jsem si taky na jeden přišel(1. místo evropa) a myslím,že zaslouženě…bylo tam spousta pěkných aut tak si toho ocenění moc vážím a ještě jednou děkuji. Těším se na další Tuňák.
  Ivo: to Rko bylo moc pěkné(žádnej přeplesk) tak si z toho Pepka S.C. nic nedělej…jen mě zajímá jestli je něco vidět v těch zrcátkách? :-) )

 7. čau Vlasťo, nooo v těch zrcátkách je něco vidět…:oD. Nééé teď vážně, jsou to klasické mnohým velmi dobře známe sportovní zrcátka Beskyt sport, ale s tím rozdílem, že je tam místo rovného skla dané asférické, tedy vypouklé sklo tzn. že je větší úhel, který ta zrcátka zabírájí.

 8. Tuňák II byl dobrý srázek,oproti minulému roku se všechno vyvedlo trochu líp a taky se bylo na co koukat a hlavně bylo s kým pókecat :) .Jinak Škoda 110 R vyhrála z pohledu škodovkáře i z pohledu ostatních si myslím zaslouženě.
  Ivo:dik za doprovod do zlína…..zdravim :)

 9. Evž@: ahoooooj, taky díky za jištění zezadu =o) a doprovod při cestě do Zlína. Mimochodem mě napadá, že by jsme mohli dát někdy, někde, nějaký srazek…co? Jo a dík za kompliment s tou výhrou… ;o), zatím ahoj

 10. Ivo:No já bych se nějakému srázku vůbec nebránil,ba naopak.Něco vymyslíme.Nebo klidně navrhni nějaké místo i čas,já se přizpůsobím =).Kdyžtak moje icq 277510791 nebo se tady mrknu.zatim

 11. Všimli jste si že např měření výfuku bylo trochu podivne!!3.misto kadett(99.4)-no dobra da se to kdyz mel vykuchaný potrubi a čistý konec,2.místo(99.5 serie ford siera jednoho z pořadatelu,mimochodem jsem neslyšel žádný zvuk,a kde vzal tolik?No když fouknete do majku tak to stačí:)) nechapu..No a 1.misto!!!Tomu se dá věřit že mel 100.2(ikdyž včera mel naměřene na tuning popice 128.8-stejným měřakem) vykuchane potrubí a poslední díl tlumiče byl výfuk Akrapovič(na MOTO) tenhle výfuk nejde pod 10 tacu…A na internetu sem ho nasel dokonce i za 97.450 kc

 12. Zdravím,nechci nic říkat ale myslím si že další rok tam bude 3x min lidi než letos protože to byl vcelku propadák,opravdu upravených aut bych spočítal na dvou dlaních mých ruk zbytek serie nebo tuning alá hypernova.Souhlasím s příspěvkem že to bylo než tuning sraz rockový festival. Je to jen můj názor,zkuste se v dalším ročníku trochu zamyslet at píšu jinak než ted.Díkes

 13. Komentáře jsou vypnuty, akce již byla ukončena.

hledání "Tuňák II."

Pokud zde nejsou fotografie z tohoto srazu a máte nějaké, můžete nám je poslat. Rádi je zde zveřejníme! tlačítko Nahraj fotky do galerie [obrázek]


Autodíly Mjauto banner [img]
social plugin [IMG]