Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]
Relax Meeting <font color=red>!ZMĚNA!</font>

Relax Meeting !ZMĚNA!

20. - 22. června 2008 | areál dostihového závodiště | Pardubice | www.relaxmeeting.cz
GPS souřadnice: 50°1'6.08"N, 15°44'43.74"E

Vážení příznivci relaxové pohody, máme tu změnu!
Vzhledem k ohlasům a zájmu, který provází přípravy tohoto setkání, jsme přehodnotili omezené prostory autokempu Stříbrný Rybník a našli pro vás luxusní prostory výstaviště v dostihovém areálu v Pardubicích.

Což znamená:
RelaxMeeting – Stříbrňák v termínu 20.-22.6.2008 je přesunut z Hradce Králové do areálu dostihového závodiště v Pardubicích.

A proč jsme to tak udělali?

Exklusívní areál dostihového závodiště uprostřed města dokáže pojmout větší množství účastníků (1500) než původně zamýšlený kemp. Tyto prostory zaručují prestiž pro uspořádání všech tří nejvyšších soutěží v ČR v kvalitě, které tyto soutěže vyžadují.

plánek dostihového závodiště [img]

Díky větší a lépe uspořádané ploše můžeme nabídnout více programu a doprovodných akcí. Páteční noc se ponese v duchu Semtex party s celou řadou Djs, lezeckou stěnou, semtex party stanem, semtex koktejlovým barem. Je připraven taneční parket s Puschkin Beach barem přímo na pískové pláži, spousta exotických koktejlů od profesionálních barmanů. Mega grill se sezením pro 300 lidí, pivní bar, točené nealkoholické pivo Birrel. Horečka sobotní noci bude patřit Fajn Party radia Life a jejich nejlepším moderátorům a dj´s za přispění residentních dj´s (klubů Hany Bany Pardubice, Podvobraz – Hradec Králové), společně s fajn radiem vyroste v areálu fajn relax zóna se stanovým městečkem fajn radia life a s akcí udělej si fajn. Samozřejmostí budou sličné hostesky a večer go-go tanečnice. Během Relax setkání se nám představí Autocentrum, které představí své ostré modely za svých řad. (seat leon cupra, audi TT…) Samozřejmostí jsou prodejci autohifi, autodoplňků a tuningových dílů.

Jelikož se podařilo zajistit tento zcela vyjmečný areál, který disponuje s větším zázemím a lepším prostorem, tak zde odpadají rezeravační emaily. Což věříme, že je příjemná záležitost pro všechny nadšence tuningu a autohifi.

Jsme přesvědčeni, že přesunutím do areálu dostihového závodiště v Pardubicích (ačkoliv na poslední chvíli) dosáhneme ještě větší pohody a kvality Relax Meetingu a že si všichni užijí tuto pohodu v náležité Relax atmosféře.

pořadatelský team RelaxMeeting

Vyhlášeny soutěže:

 • EMMA
 • dB Drag
 • AZ Pneu Tuning Cup
 • kvalifikace do soutěže o 3 nej vozy Relaxmeeting
 • VSTUPNÉ: (platí na celý víkend)

 • auto+řidič – 250 Kč
 • motorka+řidič – 150 Kč
 • pěší – 50 Kč
 • děti do 10 let ZDARMA
 • Více info: www.relaxmeeting.cz


  Autodíly Mjauto banner [img]

  Počasí v nejbližších dnech:

  Jste zvědaví, jak bude o víkendu? Počasí na šest kalendářních dnů Vám přináší In-počasí.
  1. Náš club ze sokolova se na tento sraz uz moc těší!..s pozdravem zakladatel clubu nick:fe.man
   http://www.tuner-sokolov.cz

  2. pardubice a hradec v jeden termin trochu blbost ne

  3. to co ste ted vymysleli je naprosta pitomost…To nam davate na vyber kam mame jed???Ve stejnej termin dva tuning srazy!!!by me zajimalo,kterej pitomec to vymyslel…Ja a spousty dalsich jedeme do Hradce,tam je to nej!!!!

  4. musíš psát na tuning fest.. ty záměrně skočily do termínu Relaxmeetingu. Proto jsou všechny soutěže na Relaxmeetingu a ne v Hradci Králové.

  5. V Hradci budou letos auta až někde na posledním místě. Takže 100% jedem na Pardubice.

  6. Tak jsem právě přijel z Pardubic a musím říct že to tam je moc pěkné místo a to bez keců.Nebudu to srovnávat s žádným jiným srazem ale určitě doporučuju.A hlavně pěkná místa pro stany atd. Akorád že je jiné vstupné než se tady píše ale stejně to je dobrejs.A tak přeju hodně dobrejch kilometru,cus. S pozdravem http://www.steeltuning.cz

  7. tuning párty bez sprintu ? to mam čumět na motorkáře jak blbnou a tančit hip hop ? buď někomu jebe nebo sem asi jinde

  8. No tak motorkářu jsem si nevšimnul,ale pokaždý to není jenom o sprintu ale třeba o přátelích a lidí s kterýma si rád pokecáš a tak podobně.Neznamená to že kdýž tam nejsou sprinty že je hned musíš odsuzovat,místo aby jste byli rádi že to někdo pro nás udělá tak vždy to umíte jenom zdrbnout.

  9. myslím, že teď můžete porovnávat akci relaxmeeting vs tuningfest .. myslím, že nesrovnatelné akce.. pohoda, supr káry vs sice sprint (který byl mimochodem o ničem) a hnůj a filcky.. nevím, ale Pardubice Fest totálně převálcovaly!!!!!

  10. Komentáře jsou vypnuty, akce již byla ukončena.

  hledání "Relax Meeting !ZMĚNA!"

  Pokud zde nejsou fotografie z tohoto srazu a máte nějaké, můžete nám je poslat. Rádi je zde zveřejníme! tlačítko Nahraj fotky do galerie [obrázek]


  Autodíly Mjauto banner [img]
  social plugin [IMG]