Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]
IX. Tuning Sraz Milovice

IX. Tuning Sraz Milovice

6. - 8. června 2008 | letiště Milovice | Milovice | www.tuningsrazy.cz
GPS souřadnice: 50°14'13.56"N, 14°54'53.01"E

Recenze srazu [10. června 2008]
napsal SteveDark, foto SteveDark

Milovický sraz se dá zařadit mezi ty opravdu povedené akce, Sluncem zalité letiště bylo plné vymazlených kárek a plné dychtivých lidiček uvidět něco nevídaného. Celým srazem vládla pohodová atmosféra doplněná spoustou akcí jako je Tuningcup , DBdrag, Czech Drift series.

Pro každého kdo měl zájem byla připravena mobilní motorová brzda a tradiční prodej autodoplňků pro vaše káry je nutné říci, že se zde dali koupit opravdu kvalitní věci například od firmy Samco (silikonové hadice),Repro Panasonic, atd.

O naše žaludky se staralo pár stánků s občerstvením tady bych pořadatelům trochu vyčinil neboť stánků bylo málo a nestály za nic. Pravidlem byly dlouhé fronty, malý sortiment a o cenách nemluvím. Na druhou stranu sociální zařízení bylo naprosto v pohodě jak kvalitou, tak množstvím.

Ale zpět k autíčkům tunit se dá opravdu všechno třeba i Velorex (hadrové vozítko) viz galerie. Co se týče prezentace vozů tak některé kreace byly fakt střeštěné až šílené (živé ryby, stopy po zločinu)jedním slovem hukot. Jediné co mi trochu chybělo, byla muzika, co rozklepe celou plochu ne, že by bylo ticho ale oproti jiným srazům tu bylo fakt ticho (můj osobní názor). Mrkněte do galerie na foto a budete moudřejší.

Tak to je všechno upravujte, montujte ,lakujte a mějte se, jak chcete, jo jezděte jak se má aby si každý trouba neotíral o tunery hubu. Tak zas někde na viděnou čussbuřt, SteveDarkVstupné:
400,- Kč – auto s posádkou dle TP
100,- Kč – pěší

Program srazu:
Pátek:
od 16:00 – otevření vjezdu účastníkům

volné sprinty ve 4 drahách – 1/4 míle
volné tréningy ,,Czech drift series,,

od 21:00 – hangár party
ve 23:00 – uzavření brány

Sobota:
6:00 – otevření brány účastníkům

od 9:00
Czech drift series
kvalifikace drift racing
volné sprinty ve 4 drahách na 1/4 míle
registrace do sprintů
registrace do show and shine
registrace do slalomu

11:30
uzavření sprintů
uzavření registrace do sprintů
řazení na měřené sprinty

13:00
start finále ,,drift racing,, – battle
start měřených sprintů
start slalomu

po celý den
měření DB drag
minibike
čtyřkolky
soutěže pro děti i pro dospělé
muzika
tanečnice na sudech
moderátorská show
doplňky
občerstvení

Autodíly Mjauto banner [img]

Počasí v nejbližších dnech:

Jste zvědaví, jak bude o víkendu? Počasí na šest kalendářních dnů Vám přináší In-počasí.
  1. No samozřejmně že už se těšíme na milovice aby jsme pořádně zapařili a užili si jednu s pořádných akcí S pozdravem george club!

  2. SUPER SRAZ , dobrá parta lidí , pořadatelé udělaly velký kus práce , co se týče bezpečnosti na srazu , o zábavu bylo postáráno v hangáru i mimo něj , a hlavně se každý bavil se svím clubem , kterách tam bylo k vidění dost např. TCD , Facecars, MTT , TC-mělník , TLM , atd…..

    Report a nějaké FOTO : http://stenly.webgarden.cz/sezona-2008/milovice-6-7-6-2008.html

  3. A to jsme ještě netušili, že pár měsíců na to….a to v říjnu nás opustí navždy náš milovaný Lukášek…SJ Steve, který veškeré akce…Tuning Milovice komentoval. Nikdy na tebe nezapomeneme

  4. Komentáře jsou vypnuty, akce již byla ukončena.

hledání "IX. Tuning Sraz Milovice"

Pokud zde nejsou fotografie z tohoto srazu a máte nějaké, můžete nám je poslat. Rádi je zde zveřejníme! tlačítko Nahraj fotky do galerie [obrázek]


Autodíly Mjauto banner [img]
social plugin [IMG]