Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]
II. LTM tuning party

II. LTM tuning party

19. dubna 2008 | naproti výstavišti Zahrada Čech | Litoměřice | www.ltm-tuningclub.cz
GPS souřadnice: 50°32'15.42"N, 14°9'9.81"E

Recenze srazu [21. dubna 2008]
napsal Stenly, foto Stenly | stenly.webgarden.cz

Dne 19. dubna 2008 jsme přijali pozvání na II. LTM TUNING PARTY, kterou organizoval LTM tuning klub. Dorazily jsme ve dvou frontách a v hojném počtu i s několika skoro novými členy.

Počasí bylo pochmurné, ale naštěstí nepršelo – první linie, která jela v 10 hodin se skládala z lidí, kteří nebyly v loni na první akci a nevěděli jak to tam bude vypadat, druhá po zkušenostech z loňska přijela až kolem 14 hodiny. Rozdílné jsou názory na tuto akci, které se objevují různě na forech clubů, které se také zůčastnili. Mě osobně se tato akce líbila, kdyby bylo lepší počasí bylo by to asi o něčem jiném .

Akce probíhala na travnaté uzavřené ploše areálu u firmy HENNLICH. Za vstupné 110,- Kč obdržel každý samolepku, časopis, reklamní prospekty a pravidla akce, na příjezd na travnatou plochu jsme se zařadily na vyznačené místa a mohlo to začít.

S námi byl Kryštov kamarád Křováka, který byl z PL a také vyhrál soutěž o nejvzdálenějšího návštěvníka, na druhém místě byl náš MarekGeorg, takže dvojí ůspěch pro TCD, jel také Kráťa, kolega z práce s CALIBROU, Lukáš s GOLFEM, Martin s LAGUNOU, který po hodině odjel, ale takových bylo vícero. Také jsem se sešel se členy z FACECARU a viděl jsem tam také auta RESPERTCLUBU a také samozřejmě jiné cluby, ale tyto dva jsou z České lípy a proto je zmiňuji.

Byly k vidění malé mažoretky, soutěže pro děti, pro tunery soutěž o nejlepší audio a soutěž o nejvzdálenějšího návštevníka, hrála muzika z aut, místní hasiči měli výjezd, prodávali se barevné paruky, byl tam stánek s občerstvením a stánek s autodíly a doplňkama, k vidění byl VELOREX (a hned dva) a auta z bývalé NDR, záchodky byly zajišteny sice nesťatně, ale byly v rámci možností.

VSTUPNÉ:
za auto 110,- Kč
pěší 20,- Kč

Autodíly Mjauto banner [img]

Počasí v nejbližších dnech:

Jste zvědaví, jak bude o víkendu? Počasí na šest kalendářních dnů Vám přináší In-počasí.
  1. Nabízíme kaskadérské vystoupení.
    Více na http://www.kaskader.xf.cz

  2. Komentáře jsou vypnuty, akce již byla ukončena.

hledání "II. LTM tuning party"

Pokud zde nejsou fotografie z tohoto srazu a máte nějaké, můžete nám je poslat. Rádi je zde zveřejníme! tlačítko Nahraj fotky do galerie [obrázek]


Autodíly Mjauto banner [img]
social plugin [IMG]