Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]
6. Sraz SkodaHome.cz

6. Sraz SkodaHome.cz

23. - 25. května 2008 | TRIOCAMP | Praha 8 – Dolní Chabry | www.skodahome.cz
GPS souřadnice: 50°9'11.12"N, 14°26'59.65"E

O víkendu 23. – 25. května 2008 pořádá Škoda Fabia Club a Octavia klub již 6. sraz SKODAHOME.cz otevřený pro všechny vozy Škoda a letos nově i pro koncernové vozy VW (Audi, Seat, VW) v tradičním prostředí TRIOCAMP, Praha 8 – Dolní Chabry, Ústecká ulice.

Po úspěšné spolupráci s Octavia klubem opět pořádáme společný sraz. Je to setkání všech příznivců s okřídleným šípem ve znaku. Sraz bude probíhat v loňském duchu. Nebudeme vyhlašovat první, druhé ani třetí místo, ale bude vyhlášeno pouze TOP SEDM v několika kategoriích a letos prvně i v kategorii „koncern VW“. Jediné, kde bude určen vítězem bude vyhodnocení nej auta srazu SKODAHOME. Jako každoročně proběhnou tradiční soutěže, včetně PIT STOPU, což jde dvoučlenné družstvo a výměnu kol na čas.

Vstupné bude jako v loni 300,- Kč, ale pro všechny členy klubu SKODAHOME (Fabia a Octavi klub) bude sleva 100,- Kč a za 20,- Kč na čumendu. Co se týče ubytování se více dozvíte na www.triocamp.cz a při objednávce do konce března sleva 20%.


Autodíly Mjauto banner [img]

Počasí v nejbližších dnech:

Jste zvědaví, jak bude o víkendu? Počasí na šest kalendářních dnů Vám přináší In-počasí.
  1. Komentáře jsou vypnuty, akce již byla ukončena.

hledání "6. Sraz SkodaHome.cz"

Pokud zde nejsou fotografie z tohoto srazu a máte nějaké, můžete nám je poslat. Rádi je zde zveřejníme! tlačítko Nahraj fotky do galerie [obrázek]


Autodíly Mjauto banner [img]
social plugin [IMG]