Vybíráme zajímavá tuning videa, podívejte se nebo se přidejte ke skupině facebook fandů tuning videí:
video č.1 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.2 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.3 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video č.4 ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] video ze serveru www.tuningvideo.cz [IMG] tuningové díly [IMG]
1. Tuning Pigs Weekend <font color=red>!ZMĚNA!</font>

1. Tuning Pigs Weekend !ZMĚNA!

16. - 18. května 2008 | kemp Brozany nad Ohří | Brozany nad Ohří | tuningpigs.webgarden.cz
GPS souřadnice: 50°27'7.23"N, 14°9'19.82"E

Jelikož se akce bude konat i přímo v areálu kempu tak si majitel vyhradil právo na ubytování návštěvníků, kteří se zde budou zdržovat po celý víkend, tudíž od pátku do neděle. Z důvodu stanovených plateb za ubytování je vstupné dobrovolné!!!!!

Ceny ubytování jsou:
75,- Kč za osobu na noc
75,- Kč za auto na noc
50,- Kč za motocykl na noc
60,- Kč za velký stan na noc
50,- Kč malý stan na noc
160,- Kč pokud návštěvníci chtějí být v chatce (chatka je pro 4 osoby)

Na programu jsou akce:

 • Best tuning
 • Best audio
 • Best neon
 • Miss tuning
 • Master tuning
 • Dance party a třeba ještě něco přibyde
 • Bude taky možnost si zařádit na motokárách (cena cca 100,- Kč), nebo si zaplavat. Co se týká akcí Miss/Master tuning tak přihlašování do akcí jde samozdřejmě i na místě (viz. plán akcí) ale taky se lze zaregistrovat dopředu, přímo u „BULLa“ pomocí mailu, ICQ, nebo mobil. Vítězové daných akcí nepřijdou zkrátka, pač půjde „do tuhýho“ o ceny (ale záleží jak se nám vyhajinkaj sponzoři).

  Doporučuju si přečíst další pododkazy týhle „Tuning Pigs Weekend“ párty. Kde se dozvíš, jak a kde se ubytovat, popř. čemu se vyvarovat aby nebyl zbytečně problém.

  Takže těšíme se na Vás.

  Autodíly Mjauto banner [img]

  Počasí v nejbližších dnech:

  Jste zvědaví, jak bude o víkendu? Počasí na šest kalendářních dnů Vám přináší In-počasí.
  1. Bohužel se vám to kreje s republikovym srazem Mazd v Mělníku takže sem se ani dlouho nerozhodoval, jedu do Mělníka, třeba příště…

  2. No když už nebude letos Mimoň,tak doufám,že bude tahle akcička stát za to.Fakt je ten,že začínající akce bývají neljepší.A jelikož sem zvědavej člověk tak se přijedu mrknout :-) )

  3. Ahoj,nas dorazi celkem velkej počet,cca 20.Tak doražte kdo mužete ať to tam pořadně přes den a hlavně večer rozjedem….

  4. Zdarec prasec.
   Nevim jestli se to hodím sem psát,když sem něco jako pořadatel ale budiž.
   Fakt se na vás všechny moc těšíme (a mluvim za celej klub jakožto bachyňa představená:-))
   Jediné co mi trochu dělá starost je,jestli se tam všichni naskládáme.No.Snad jo.A kdyby ne,tak přivezem ještěrky a budeme se skládat na sebe (kabria samozdřejmě nahoru) :-) ))

  5. Akce se nám také změnila na narozeninovou párty,takže vstupné je doborovolné!!!

  6. Omlouváme se za nezdařenou organizaci tohoto víkendu,ale nastal nám další problém s tímto místem (UŽIN)a po telefonickém kontaktování BULLA,starostou brozan se tato akce bude pořádat v BROZANECH v kempu,jak bylo plánováno.Informace o těchto zmatcích,které provázeli tuto akci se dozvíte přímo u Bulla.

  7. Rád bych za náš tuning club veřejně poděkoval serveru tuning-srazy.cz a provozovateli autolepky.cz za trpělivost při předávání informací co se týkají Tuning Pigs Weekendu a také se omluvil za případné problémy způsobené dezinformacemi o akci.Znovu moc děkuji.Příště se polepšíme :-) ))))

  8. Děkujeme :-)

  9. Komentáře jsou vypnuty, akce již byla ukončena.

  hledání "1. Tuning Pigs Weekend !ZMĚNA!"

  Pokud zde nejsou fotografie z tohoto srazu a máte nějaké, můžete nám je poslat. Rádi je zde zveřejníme! tlačítko Nahraj fotky do galerie [obrázek]


  Autodíly Mjauto banner [img]
  social plugin [IMG]